Výsledek hledání tagu "adwords"

Na dotaz "adwords" bylo nalezeno 7 záznamů

 • PPC – pay per click - platba za proklik

  Proč potřebujete PPC?

  - PPC systémy jsou jednou z nejúčinnějších možností reklamy

  - s PPC cílíte na více než 5.000.000 uživatelů českého internetu

  - neplatíte za umístění, ale za konkrétní uživatele na svých stránkách

  - VŠECHNY naše kampaně jsou optimalizovány VÝHRADNĚ držiteli certifikátu Google Proffesional!

  Proč si vybrat naši společnost pro správu Vašich PPC kampaní?

  1) Jsme nezávislí - nikomu nenadržujeme

 • PPC reklama v České republice

  PPC systémy jsou určeny malým, středním i velkým společnostem. Na rozdíl od zápisů do katalogů totiž u PPC přesně víte, za co platíte. Naši optimalizátoři získali certifikát „Google Qualified Proffesional", který klienty informuje o tom, že je o jejich kampaně postaráno  opravdu s maximální odborností a péčí. Pro specifikaci a případnou kontrolu kampaně používáme vstupní PPC dotazník. Našim klientům zakládáme samostatné účty, do kterých mohou sami nahlížet a kontrolovat tak naši práci.

 • PPC na Slovensku

  PPC na Slovensku prezentuje zejména Google Adwords, Adsense a Etarget. Naše zkušenosti s Adfoxem.sk odrážejí malé počty zobrazení i prokliků.

  Spravujeme kampaně v obou majoritních systémech. Pokud chcete oslovit klienty na Slovensku, zajistíme kompletní servis, včetně pravidelných statistik.

 • PPC ve světě – Rusko, USA, Ukrajina a další státy

  PPC VE SVĚTĚ

  Ve většině států světa je nejpoužívanějším vyhledávačem GOOGLE. Tržní podíl Googlu se obvykle pohybuje mezi 60 - 80 % trhu. Díky tomu je možné vytvořit kampaně cílené do různých zemí relativně jednoduše. Je třeba mít na paměti, že v oblasti PPC jsou ceny v ostatních zemích Evropy i světa výrazně vyšší než v ČR. Je to způsobeno nejen "velikostí " České republiky, ale i tím, že PPC systémy fungují v zahraničí o několik let déle než u nás a ceny se tedy již dostaly na...

 • Nejlepší produkty

  Nejúspěšnější produkty a služby:

  1) SEO lišta


  SEO lišta funguje u 90 % klíčových slov. Do 2 měsíců po zapojení do systému se dostavuje výsledek - umístění na zvolené klíčové slovo na 1. straně na Seznamu. Jedinou možností jak tomu uvěřit, je vyzkoušet to! Reference Vám rádi zašleme předem. Více informací: o SEO LIŠTĚ

  2) PPC - správa kampaní

  Správa PPC kampaní je naše nejlepší služba. O kampaně našich klientů se staráme s veškerou péčí a...

 • Poradenství v internetové reklamě

  Poskytujeme odborné poradenství v oblasti internetu a podnikání na internetu. Zkušenostmi s účinností jednotlivých reklamních formátů a správným rozložením investic, včetně návratností investic, Vám můžeme ušetřit výrazné množství prostředků.

  Mezi naše nejčastější činnosti patří nezávislý audit internetové reklamy. Jednotlivé reklamní formáty posuzujeme individuálně a vyhodnocujeme jejich přínos pro klienta a jejich účinnost. V praxi doporučujeme klientům změnu až 80 % investic...

 • Měření účinnosti PPC

  Účinnost měření lze zjistit několika způsoby. Mezi nejčastěji využívané patří následující:

  Pro internetové obchody využíváme nejčastěji sledování hodnoty ROI - Return On Investments - návratnost investice. Hodnota označuje poměr vydělaných peněz k penězům investovaným. Udává se v procentech.

  Remarketing - možnost efektivnějšího využití PPC je součástí spolupráce s našimi klienty. Zvyšuje úspěšnost kampaní Google Adwords.

  Také Konverzní poměr patří mezi...

Vyplňte nezávazně kontaktní formulář nebo nás kontaktujte na telefonních číslech +420 222 873 234, +420 776 639 256.

© 2018 Clever Solutions s.r.o. | Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.
PPC reklamní systém, který zefektivní Vaši internetovou prezentaci. Svářečka pro profesionály TELWIN. Rotopedy od nejlevnějších až po špičkové modely.