Výsledek hledání tagu "ppc"

Na dotaz "ppc" bylo nalezeno 8 záznamů

 • PPC – pay per click - platba za proklik

  Proč potřebujete PPC?

  - PPC systémy jsou jednou z nejúčinnějších možností reklamy

  - s PPC cílíte na více než 5.000.000 uživatelů českého internetu

  - neplatíte za umístění, ale za konkrétní uživatele na svých stránkách

  - VŠECHNY naše kampaně jsou optimalizovány VÝHRADNĚ držiteli certifikátu Google Proffesional!

  Proč si vybrat naši společnost pro správu Vašich PPC kampaní?

  1) Jsme nezávislí - nikomu nenadržujeme

 • PPC reklama v České republice

  PPC systémy jsou určeny malým, středním i velkým společnostem. Na rozdíl od zápisů do katalogů totiž u PPC přesně víte, za co platíte. Naši optimalizátoři získali certifikát „Google Qualified Proffesional", který klienty informuje o tom, že je o jejich kampaně postaráno  opravdu s maximální odborností a péčí. Pro specifikaci a případnou kontrolu kampaně používáme vstupní PPC dotazník. Našim klientům zakládáme samostatné účty, do kterých mohou sami nahlížet a kontrolovat tak naši práci.

 • PPC na Slovensku

  PPC na Slovensku prezentuje zejména Google Adwords, Adsense a Etarget. Naše zkušenosti s Adfoxem.sk odrážejí malé počty zobrazení i prokliků.

  Spravujeme kampaně v obou majoritních systémech. Pokud chcete oslovit klienty na Slovensku, zajistíme kompletní servis, včetně pravidelných statistik.

 • PPC ve světě – Rusko, USA, Ukrajina a další státy

  PPC VE SVĚTĚ

  Ve většině států světa je nejpoužívanějším vyhledávačem GOOGLE. Tržní podíl Googlu se obvykle pohybuje mezi 60 - 80 % trhu. Díky tomu je možné vytvořit kampaně cílené do různých zemí relativně jednoduše. Je třeba mít na paměti, že v oblasti PPC jsou ceny v ostatních zemích Evropy i světa výrazně vyšší než v ČR. Je to způsobeno nejen "velikostí " České republiky, ale i tím, že PPC systémy fungují v zahraničí o několik let déle než u nás a ceny se tedy již dostaly na...

 • Nejlepší produkty

  Nejúspěšnější produkty a služby:

  1) SEO lišta


  SEO lišta funguje u 90 % klíčových slov. Do 2 měsíců po zapojení do systému se dostavuje výsledek - umístění na zvolené klíčové slovo na 1. straně na Seznamu. Jedinou možností jak tomu uvěřit, je vyzkoušet to! Reference Vám rádi zašleme předem. Více informací: o SEO LIŠTĚ

  2) PPC - správa kampaní

  Správa PPC kampaní je naše nejlepší služba. O kampaně našich klientů se staráme s veškerou péčí a...

 • Poradenství v internetové reklamě

  Poskytujeme odborné poradenství v oblasti internetu a podnikání na internetu. Zkušenostmi s účinností jednotlivých reklamních formátů a správným rozložením investic, včetně návratností investic, Vám můžeme ušetřit výrazné množství prostředků.

  Mezi naše nejčastější činnosti patří nezávislý audit internetové reklamy. Jednotlivé reklamní formáty posuzujeme individuálně a vyhodnocujeme jejich přínos pro klienta a jejich účinnost. V praxi doporučujeme klientům změnu až 80 % investic...

 • Měření účinnosti PPC

  Účinnost měření lze zjistit několika způsoby. Mezi nejčastěji využívané patří následující:

  Pro internetové obchody využíváme nejčastěji sledování hodnoty ROI - Return On Investments - návratnost investice. Hodnota označuje poměr vydělaných peněz k penězům investovaným. Udává se v procentech.

  Remarketing - možnost efektivnějšího využití PPC je součástí spolupráce s našimi klienty. Zvyšuje úspěšnost kampaní Google Adwords.

  Také Konverzní poměr patří mezi...

 • Kontextové PPC systémy

  Zkratka PPC pochází z anglického výrazu „pay per click" neboli „platba za kliknutí". Kontextové reklamní systémy patří mezi Pay Per Click systémy (PPC). Zadavatel tedy platí za uživatele, kteří na jeho reklamu kliknou. Za samotné zobrazení reklamy neplatí nic. Kontextové systémy přiřazují inzeráty ke stránkám, jejichž obsah souvisí s vybranými klíčovými slovy. Díky své transparentnosti si získala PPC reklama od svého nasazení značnou část trhu a inzerenti jí stále častěji dávají přednost...

Vyplňte nezávazně kontaktní formulář nebo nás kontaktujte na telefonních číslech +420 222 873 234, +420 776 639 256.

© 2018 Clever Solutions s.r.o. | Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.
PPC reklamní systém, který zefektivní Vaši internetovou prezentaci. Svářečka pro profesionály TELWIN. Rotopedy od nejlevnějších až po špičkové modely.