Výsledek hledání tagu "reklamní předměty"

Na dotaz "reklamní předměty" byly nalezeny 2 záznamy

 • Reklamní předměty

  Reklamní předměty jsou nedílnou součástí každé firemní prezentace. Na letošní jaro a celý tento rok máme připravenou širokou nabídku reklamních předmětů a dárků, od propagačních (tzv. „rozdávacích") až po VIP a manažerské dárky.

  Plastová pera v různých barevných variacích s nápaditým designem, kovová pera nebo značková pera v dárkových kazetách od firem Senátor, Parker, Waterman, Balmain.

  Přívěsky plastové či kovové, klíčenky, kalkulačky, peněženky koženkové i kožené,...

 • Kalendáře a diáře 2011

  Kalendáře a diáře tvoří nedílnou součást reklamních předmětů našich klientů. Pro letošní rok jsme proto připravili výběr kalendářů a diářů, který obsahuje vše, co si můžete přát.

  Nástěnné kalendáře od slavných malířů minulých století jako byl například Alfons Mucha, Salvador Dalí, Pablo Picasso, Claude Monet, Gustav Klimt, Leonardo Da Vinci a další, nebo neméně slavní fotografové jako Jan Saudek, Adolf Zika nebo Peter Nagy. Máme též širokou škálu kalendářů z edice svět zvířat,...

Vyplňte nezávazně kontaktní formulář nebo nás kontaktujte na telefonních číslech +420 222 873 234, +420 776 639 256.

© 2018 Clever Solutions s.r.o. | Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.
PPC reklamní systém, který zefektivní Vaši internetovou prezentaci. Svářečka pro profesionály TELWIN. Rotopedy od nejlevnějších až po špičkové modely.