Bannery a velkoformátová reklama

POZOR Novinka: Bannery za proklik!

Umíme Vám zajistit bannery za proklik v ceně 5-12 Kč z webů, které navštíví měsíčně více než 3.000.000 uživatelů. O ceně za klik rozhoduje cílení bannerů a také objem vložených prostředků. Oslovte 3.000.000 uživatelů internetu svou bannerovou kampaní. Tam, kde ostatní platí za zobrazení, plaťte jen za příchozí uživatele.

Pokud utrácíte v internetovém marketingu více než 200.000 Kč ročně, přišli jste na správnou stránku.

K PPC kampaním a správnému SEO nastavení je třeba občas dát o Vaší internetové adrese vědět velkému počtu uživatelů. Většina firem k oslovení a zásahu širokých vrstev uživatelů internetu používá bannerové kampaně.

Většina z nich ale podle našich zkušeností není správně naplánována a vynaložené prostředky nepřinášejí tolik, kolik by mohly. Nám nezáleží na tom, na kterém serveru bude Vaše reklama, ale na tom, kolik ji uvidí lidí, kolik z nich přijde na Vaše stránky a případně kolik z nich přímo objedná Váš produkt nebo službu.

Našimi klienty jsou středně velké firmy, kterým záleží na tom, jak efektivně jsou prostředky na internetový marketing vynakládány. Pokud i Vám záleží na efektivitě internetových kampaní, jste na správné adrese.

banner banner2banner3

80 % společností, se kterými se osobně setkáme, využije našich služeb. Staňte se i Vy naším dalším spokojeným klientem.

Zavolejte nám nebo napište a domluvte si osobní schůzku. Těšíme se na Vás.

Vyplňte nezávazně kontaktní formulář nebo nás kontaktujte na telefonních číslech +420 222 873 234, +420 776 639 256.

© 2018 Clever Solutions s.r.o. | Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.
PPC reklamní systém, který zefektivní Vaši internetovou prezentaci. Svářečka pro profesionály TELWIN. Rotopedy od nejlevnějších až po špičkové modely.