Internetové služby

Internet je naší specializací. Hlavní část naší práce tvoří zejména PPC systémy (platba za proklik), velkoformátová reklama (bannery, textové formáty), SEO optimalizace a tvorba webových stránek a eshopů.

Naši optimalizátoři kampaní získali certifikát „Google Adwords Professional“, který podtrhuje naši profesionální práci ve správě PPC systémů. Máme odborníky na SEO optimalizaci, která se stává čím dál důležitější součástí úspěšné prezentace na internetu.

Klientům spravujeme veškeré investice do internetu.

Sledujeme nejnovější trendy v oblasti vyhledávačů a získané zkušenosti aplikujeme našim klientům tak, aby se počet návštěvníků jejich stránek zvyšoval rychleji, než finanční investice do internetu.

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti z portálů, pracovních serverů i programátorských firem. Nedílnou součástí týmu jsou naši konzultanti, kteří o možnostech internetového marketingu informují naše stávající nebo nové klienty.

Pokud si přejete návštěvu našeho konzultanta, vyplňte přiložený formulář a my se Vám ozveme.

Kam dál?

Vyplňte nezávazně kontaktní formulář nebo nás kontaktujte na telefonních číslech +420 222 873 234, +420 776 639 256.

© 2018 Clever Solutions s.r.o. | Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.
Levné pneu Semperit, ideální pro Vaše auto. PPC reklamní systém, který zefektivní Vaši internetovou prezentaci. Svářečka pro profesionály TELWIN.