Kalendáře a diáře 2011

Kalendáře a diáře tvoří nedílnou součást reklamních předmětů našich klientů. Pro letošní rok jsme proto připravili výběr kalendářů a diářů, který obsahuje vše, co si můžete přát.

Nástěnné kalendáře od slavných malířů minulých století jako byl například Alfons Mucha, Salvador Dalí, Pablo Picasso, Claude Monet, Gustav Klimt, Leonardo Da Vinci a další, nebo neméně slavní fotografové jako Jan Saudek, Adolf Zika nebo Peter Nagy. Máme též širokou škálu kalendářů z edice svět zvířat, příroda, hrady a zámky, auta, motocykly, trucky, formule, umělecké akty, moře...

Pro děti je připravena edice Krteček, Medvídek Pú, Walt Disney nebo Josef Lada. Stolní plánovací kalendáře vhodné do kanceláří s logem i bez, žánrové a velmi populární kalendáře s recepty ze světa a z kuchyní našich známých osobností.


Standardní i luxusní diáře s potahem ve vzhledu kůže odolné proti oděru, z plátna, džínoviny, sametově hebkého Tucsonu i luxusní diáře ze dvou povrchů Arizona a Texas v různých barevných variacích. Vše v provedení formátu denní A5, denní B6, týdenní a kapesní s možností ražby loga.
Od 1000 ks vyrábíme kalendáře i diáře na zakázku. Kalendárium v českém jazyce i ve světových jazycích.

Vyplňte nezávazně kontaktní formulář nebo nás kontaktujte na telefonních číslech +420 222 873 234, +420 776 639 256.

© 2018 Clever Solutions s.r.o. | Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.
Levné pneu Semperit, ideální pro Vaše auto. PPC reklamní systém, který zefektivní Vaši internetovou prezentaci. Svářečka pro profesionály TELWIN.