Nekonzultujeme zadarmo

19.11.2009

Přišel k námna jednání člověk zastupující klienta - eshop. S sebou přivedl„webdesignera" daného eshopu. Na jednání chtěli ukázat chyby, které mají nastránkách, aby zdůvodnili majiteli eshopu náklady na seo analýzu.
Chápu, že firema lidí, kteří vytvořili nějaký eshop je v ČR spousty a chtějí se nějakuživit, ale takto si přijít pro informace je podle mě naprosto šokující. Myuděláme SEO ANALÝZU, kterou klient předá webmasterovi a ten podle chyb, kteréjsou stejné na všech jeho eshopech následně opraví i další shopy a zkasírujeje.

Píši tentočlánek proto, abych vysvětlil a jasně napsal, že ZDARMA již nikomu nebudemesdělovat žádné odborné informace, které mají zásadní vliv na zobrazování vefulltextu.Existuje i typklientů, kteří zakoupením určitého produktu věří, že tím nás mohou několikráttýdně kontaktovat a žádat o služby, které součástí produktu nejsou. Udělal jsemjedinou vyjímku(ústupek) a ji nebudu vícekrát opakovat. Vše budou klienti hraditnaprosto standardně - bez vyjímek. Zvažuji i možnost placené linky tarifem 30 Kč/minuta.

Závěrem bych rád uvedl, že s klienty samozřejmě standardně a zdarma jednáme osobně, píšeme nabídky, sháníme místa na internetu. Jde jen o to, že vše má svou míru a ta naše(moje) je již vyčerpaná.

A co ta Vaše ? :-)

jk

Vyplňte nezávazně kontaktní formulář nebo nás kontaktujte na telefonních číslech +420 222 873 234, +420 776 639 256.

© 2018 Clever Solutions s.r.o. | Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.
PPC reklamní systém, který zefektivní Vaši internetovou prezentaci. Svářečka pro profesionály TELWIN. Rotopedy od nejlevnějších až po špičkové modely.