O nás

Společnost Clever Solutions s.r.o. zahájila svou činnost v červnu roku 2007. Náš tým tvoří lidé, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oblasti reklamy a marketingu. Díky zkušenostem z internetových portálů a reklamních agentur garantujeme našim klientům vysokou profesionalitu našich služeb.

Hlavním naším cílem jsou spokojení zákazníci, kterým námi realizované služby přinášejí zisk. Specializujeme se na oblast internetu a outdoorové reklamy. Většinu našich klientů tvoří české malé a středně velké společnosti. Reklamní kampaně realizujeme nejen na území České republiky, ale i v zahraničí. V oblasti internetu spolupracujeme na řešeních se špičkovými odborníky z USA a Německa.

Spokojenost klientů dokládá fakt, že každoměsíčně navyšují své investice do produktů, které doporučujeme a které máme vyzkoušené.

Rozhodujete se i Vy, komu budete důvěřovat v oblasti internetového marketingu? Nezapomeňte nás oslovit, rádi Vám pomůžeme.

Vyplňte nezávazně kontaktní formulář nebo nás kontaktujte na telefonních číslech +420 222 873 234, +420 776 639 256.

© 2018 Clever Solutions s.r.o. | Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.
PPC reklamní systém, který zefektivní Vaši internetovou prezentaci. Svářečka pro profesionály TELWIN. Rotopedy od nejlevnějších až po špičkové modely.