PPC reklama v České republice

PPC systémy jsou určeny malým, středním i velkým společnostem. Na rozdíl od zápisů do katalogů totiž u PPC přesně víte, za co platíte. Naši optimalizátoři získali certifikát „Google Qualified Proffesional", který klienty informuje o tom, že je o jejich kampaně postaráno  opravdu s maximální odborností a péčí. Pro specifikaci a případnou kontrolu kampaně používáme vstupní PPC dotazník. Našim klientům zakládáme samostatné účty, do kterých mohou sami nahlížet a kontrolovat tak naši práci.

Díky vysoké úspěšnosti našich kampaní se investice klientů do PPC průběžně zvyšují. Velmi často také přebíráme kampaně řízené přímo klienty. Naší prací pak dosahujeme nižší ceny za proklik. Tím šetříme klientům nejen peníze, ale i čas.

PPC systémy fungují v České republice téměř na všech významných serverech. Nejvýznamnější PPC systémy jsou Sklik, Google Adwords, Etarget, Facebook. K odborné správě PPC systémů je třeba vědět, jak tyto systémy ovládat. Naši specialisté mají zkušenosti z různých oborů a poznatky takto získané používají pro dosažení maximální efektivity kampaní.

google adwords logosklik logoetarget

facebook logo

Soubory ke stažení

Vyplňte nezávazně kontaktní formulář nebo nás kontaktujte na telefonních číslech +420 222 873 234, +420 776 639 256.

© 2018 Clever Solutions s.r.o. | Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.
Potřebujete stavební Jeřáby ? Máme pro vaše auto zimní pneumatiky. Novinky a zajímavosti ze světa celebrit.