Reklamní předměty

Reklamní předměty jsou nedílnou součástí každé firemní prezentace. Na letošní jaro a celý tento rok máme připravenou širokou nabídku reklamních předmětů a dárků, od propagačních (tzv. „rozdávacích") až po VIP a manažerské dárky.

Plastová pera v různých barevných variacích s nápaditým designem, kovová pera nebo značková pera v dárkových kazetách od firem Senátor, Parker, Waterman, Balmain.

Přívěsky plastové či kovové, klíčenky, kalkulačky, peněženky koženkové i kožené, poznámkové bloky, pastelky, kovové vizitkáře, zapalovače, malá rádia do kapsy a spousta dalších.

Dále jmenujme kuchyňské potřeby, čaje, soupravy na víno, hrnky nejrůznějších barev, tvarů a velikostí, vše nápaditě řešené. Stolní, nástěnné, digitální i ručičkové hodiny nebo luxusní dámské a pánské náramkové hodinky.

Cestovní potřeby, potřeby pro sport a zábavu, cestovní nářadí, tašky sportovní i kožené, cestovní kufry a deštníky.

Čepice, trička i bundy v celé barevné paletě, sportovní i turistické oblečení vysoké kvality od firem Slazenger, Stedman a Hanes.

Na reklamní předměty je dle materiálu možnost tisku tamponem, laserem či ražbou, v případě textilního zboží tisk nebo výšivka.

Vyplňte nezávazně kontaktní formulář nebo nás kontaktujte na telefonních číslech +420 222 873 234, +420 776 639 256.

© 2018 Clever Solutions s.r.o. | Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.
PPC reklamní systém, který zefektivní Vaši internetovou prezentaci. Svářečka pro profesionály TELWIN. Rotopedy od nejlevnějších až po špičkové modely.