SEO LIŠTA

5.1.2009

v poslední době začínají v internetovém marketingu dominovat kromě ppc reklamy i tak zvané SEO nástroje. Jedním z nich je i SEO lišta.

Seo lišta slouží k vytvoření dostatečného počtu zpětných linků/odkazů, které mají za důsledek vylepšení pozice ve fulltextu. Problém ovšem nastává v okamžiku, kdy je SEO lišta rozpoznána robotem. Zejména v případě Googlu je třeba mít se na pozoru a současně s lištou třeba soustavně budovat i pevné (stabilní) zpětné linky / odkazy.

Čeho se při výběru lišty na web vyvarovat a co je třeba zjistit ?

1) anonymních poskytovatelů lišt - zejména pokud na tyto poskytovatele "funguje" pouze email popřípadě skype. Důrazně doporučujeme zjistit adresu firmy, která lištu kontroluje a důvod, proč lištu provozuje.

2) dostatečný serverhosting - považujeme za velmi důležité, aby server/y na kterém je lišta umístěna byl dostatečně rychlý a nezpomaloval načítání stránek

3) silné weby v liště - v současné době existuje sice mnoho lišt, ale jen málo z nich má opravdu silné weby ( mnoho podstránek, vysokou návštěvnost a dostatečné hodnoty Page ranku a Sranku )

4) reference - zjistěte si reference - 3 - 5 postačí, kdy se na silně konkurenční slova podařilo díky liště posunout stránky klienta dopředu. Za slabé reference považujeme zejména trojsloví ( opravy praček praha) a naopak z vhodné reference jednoslovné výrazy ( pračky, bazény, skříně )

Pokud by jste chtěli zajistit kvalitní seo lištu, obraťte se na nás. Pomůžeme Vám vybrat. Pokud chcete oborové zpětné odkazy, zavolejte nám, najdeme řešení i pro Vás.

Jan Kareis

Vyplňte nezávazně kontaktní formulář nebo nás kontaktujte na telefonních číslech +420 222 873 234, +420 776 639 256.

© 2018 Clever Solutions s.r.o. | Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.
PPC reklamní systém, který zefektivní Vaši internetovou prezentaci. Svářečka pro profesionály TELWIN. Rotopedy od nejlevnějších až po špičkové modely.