Seo - optimalizace pro vyhledavače

SEO OPTIMALIZACE - více klientů na Vašich stránkách

SEO tvoří důležitou součást internetového marketingu. Stejně tak jako PPC, ani SEO samotné nespasí Váš web. SEO faktory (on-line a off-line) je nutné citlivě upravovat/budovat podle nastavení jednotlivých vyhledávačů. Při dosažení určité pozice ve vyhledávači je třeba si uvědomit, že tato pozice není garantována a bez soustavné práce dojde pravděpodobně k jejímu zhoršení během 1-3 měsíců. Toto pravidlo platí i pro hodnoty Page ranku a S-ranku.

Co pro Vás můžeme v SEO optimalizaci udělat aneb nejčastější přání klientů:

- nastavit www stránky tak, aby byly příjemné nejen lidem, ale i robotům - využijte SEO analýzu

- být na 1. straně ve fulltextu na Seznam.cz a Google.cz - podívejte se na stránku Garantované SEO

- zvýšit počet zpětných linků na stránky klienta - zapojte se do systému výměnných odkazů

- zvýšit celkovou návštěvnost www stránek - využijte SEO paušál

seo optimalizace

SEO (Search Engine Optimization, optimalizace provyhledávače) je metodika vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Cílem pak je získat ve výsledku hledání ve vyhledávačích pro danou webovou stránku vyšší pozici, která odpovídá obsahu, a tím četnější a zároveň cílené návštěvníky. (zdroj Wikipedia)

Pokud chcete vidět Vaše stránky na prvních pozicích na Googlu, Seznamu, pošlete nám svou nezávaznou poptávku info@cleversolutions.cz .

Vyplňte nezávazně kontaktní formulář nebo nás kontaktujte na telefonních číslech +420 222 873 234, +420 776 639 256.

© 2018 Clever Solutions s.r.o. | Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.
PPC reklamní systém, který zefektivní Vaši internetovou prezentaci. Svářečka pro profesionály TELWIN. Rotopedy od nejlevnějších až po špičkové modely.