Tvorba www stránek

Proč zvolit redakční systém?


„Udržuje vaši prezentaci aktuální a tím zajišťuje pozornost i spokojenost návštěvníků"

Pro návštěvnost prezentace je velmi důležitý její obsah, respektive aktuálnost obsahu. V současné době se mnoho firem potýká s problémem, jak udržet své prezentace aktuální a přehledné i při velkém množství obsažených informací. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je právě aplikace redakčního systému.

„Výrazně šetří náklady na správu prezentace a za poplatky externím firmám"

Úspora spočívá právě v tom, že použití redakčního systému umožňuje samotnému uživateli spravovat či aktualizovat firemní prezentaci, aniž by bylo třeba využít služeb externí firmy či interního IT oddělení.

„Na důležité změny na stránkách nemusíte čekat"

Redakční systém pracuje na bázi online administrace. Přístup je přes standardní internetový prohlížeč, což umožňuje přihlášení odkudkoliv a kdykoliv. Celé ovládání redakčního systému je intuitivní a přehledné. Po přihlášení může uživatel sám a kdykoliv spravovat obsah prezentace, přidat novinku či nový produkt, editovat fotogalerie a mnoho dalšího. Veškeré provedené úpravy se v prezentaci ihned zobrazují.

„Bezpečné provádění změn v obsahu prezentace"

Díky oddělenosti obsahu prezentace od grafiky se nemusíte bát, že byste editací textů či obrázků nějak narušili strukturu, potažmo grafiku prezentace. Použití redakčního systému umožňuje dodržení jednotného grafického stylu prezentace s využitím šablon.


Základní vlastnosti:

Základní verze redakčního systému ProAdmin verze 4.0 obsahuje:

  • Možnost tvorby menu, a to bez omezení počtu jeho kategorií a podkategorií.
  • Každá stránka mimo textu s obrázky může ještě navíc obsahovat fotogalerii a soubory ke stažení.
  • Vkládaný text je možné vzhledově upravit za pomocí lišty nástrojů. Podporovány jsou klasické funkce, jako např. tučnost, kurzíva, odrážky, číslování nebo tvorba tabulky. Lišta dále nabízí i možnost tvorby odkazů či vkládání obrázků přímo do textu.
  • Stránky je možné spravovat i ve více jazykových mutacích. Jejich počet není nijak omezen.
  • Systém automaticky generuje mapu stránek pro lepší orientaci při větším počtu stránek.
  • Použití není omezeno počtem uživatelů. Samozřejmostí je tvorba více uživatelských účtů s možností nastavení oprávnění.
  • Díky správně navržené struktuře stránek a validnímu HTML kódu pomáhá redakční systém ProAdmin zvýhodňovat pozice stránek ve vyhledávačích a nabízí rozšířenou podporu optimalizace pro vyhledávače (SEO). Pomáhá tak zvyšovat návštěvnost prezentace.
  • V ceně produktu je roční webhosting obsahující všechny potřebné služby pro bezproblémový provoz prezentace včetně neomezeného počtu e-mailových účtů (úspora až 3.500 Kč).
  • Podrobná statistika návštěvnosti.


Náš systém ProAdmin je vyvinut podle požadavků vycházejících z mnohaleté praxe s maximálním ohledem na přehlednost a jednoduchost ovládání pro zákazníka i pro obsluhu.

Uživatelské přehlednosti napomáhá všudypřítomná nápověda. Zobrazuje se u každého formuláře formou plovoucího okna a v sekci nápověda naleznete popsané konkrétní postupy pro ovládání systému.

Chcete přístup do demoverze?

Kontaktujte nás!

Vyplňte nezávazně kontaktní formulář nebo nás kontaktujte na telefonních číslech +420 222 873 234, +420 776 639 256.

© 2018 Clever Solutions s.r.o. | Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.
Zdravotní pracovní obuv Scholl. PPC reklamní systém, který zefektivní Vaši internetovou prezentaci. Svářečka pro profesionály TELWIN.