Volná místa

Aktuálně volné pozice:

SEM, SEO specialista - obchodní pozice

Oblast: České Budějovice a okolí, Praha a střední Čechy, Liberecký kraj

pracovní náplň:

- vzdělávání se v oblasti internetového marketingu
- jednání a výběr vhodných produktů/portálů pro stávající a nové klienty
- návrhy reklamních kampaní na portálech
- poradenství v oblasti SEO optimalizace
- spolupráce s dodavateli produktů - Google, Seznam, mediální zastupování

požadavky:

- ochota a schopnost učit se novým věcem
zkušenosti s obchodní činností (ideálně: Centrum Holdings, Seznam.cz, IT, Mediatel, INFORM atd. )
- uživatelská znalost Word, Excel, Internet

co nabízíme:

- práci na HPP nebo IČO
- kvalitní produkt
- zázemí moderní firmy
- motivující ohodnocení

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na: info@cleversolutions.cz.

Vyplňte nezávazně kontaktní formulář nebo nás kontaktujte na telefonních číslech +420 222 873 234, +420 776 639 256.