...a jak to bylo dál

Když se chce člověk pustit do něčeho nového, je to vždycky trochu risk. Všechno se musí dobře promyslet, naplánovat, a pak už jen doufat v trochu toho štěstí. Koncem léta jsme slavnostně přestřihli pomyslnou pásku našeho webu www.cleversolutions.cz a s očekáváním něčeho nového (a lehkou nervozitou:-)) jsme se do toho pustili. Ale to bychom trochu předbíhali...

Díky GDPR jsme získali mnoho kontaktů a také zprostředkovaných zkušeností právě od vás. Jednatelé, personalisté, účetní i ajťáci, ti všichni nám vyprávěli svoje příběhy a svoje starosti s firmami a ve firmách. Některé postesky se často opakovaly a my si řekli, že se s tím musí dát něco dělat. 

Každému, kdo někdy začínal vlastní podnikání nebo nějaké takové začátky viděl, je jasné, že to je docela strastiplný běh na dlouhou trať. Začali jsme oprašovat kontakty z minulosti a posilovat ty současné. Bylo nám jasné, že potřebujeme spolehlivé a fajn parťáky. Ono se neříká nadarmo, že ve dvou se to lépe táhne, a nás na to bylo ještě víc!

Vybírali jsme si takové partnery, které považujeme nejenom za odborné kapacity, ale také takové, kteří nám sednou lidsky. Společnou řeč jsme našli s Apertou na část školení manažerských dovedností nebo Premedis pro ergonomii práce. Sami jsme potom mohli přispět o projektovém řízení, online marketingu a samozřejmě i školit GDPR.

 

Tak už nás trochu znáte? Věříme, že ano. Neradi bychom si však tady z blogu dělali deníček naší firmy. Postupně budou přibývat příspěvky a reportáže k našim školením a dalším akcím. Sledovat nás můžete také na facebooku, nebo na LinkedIN.