Ergonomie kancelářkých pracovišť

Anotace Práce na administrativní pozici a sedavé zaměstnání je příčinou mnoha nemocí pohybového aparátu a nepřirozená poloha těla vede ke vzniku chorob oběhové soustavy a poškození očí. Naučte své zaměstnance zdravému sezení a minimalizujte tak dlouhodobé dopady práce v kanceláři. Pomocí ergoauditu zhodnotíme rizikové faktory vašeho pracoviště a formou workshopu naučíme zaměstnance minimalizovat zatížení pohybového aparátu.
Aktuální termín Zatím nevypsáno - Zatím nevypsáno
Informace na telefonu +420 733 609 669

Ergoaudit

Zjistěte stav vašeho pracoviště a nechte si našimi odborníky vyhodnotit zatížení pohybového aparátu vašich zaměstnanců. Audit trvá zhruba 30 minut a výstupem jsou doporučení, jak upravit pracovní prostor, a jak zapojit zaměstnance do péče o své zdraví.

 

Workshop pro zaměstnance

Zapojte aktivně své zaměstnance, které na workshopu naučíme, jak pečovat o své zdraví a jak si v souladu s přirozenou polohou těla upravit své pracoviště a pracovní návyky. Workshop trvá zhruba 3 hodiny.

Lukáš Šoltys

Lukáš Šoltys

Kurzy na míru

Připravíme vám na školení dle vašich požadavků přímo ve vaší firmě. Stačí nám zadat základní informace a my se sami ozveme s nabídkou řešení.

Poptávka kurzu Informace na telefonu
+420 733 609 669

Doplňující informace

Cena dle domluvy.