Lektoři

Jan Kareis
Jan Kareis
poradce, školitel, specialista online marketingu

V online prostředí (marketing, vývoj, programování) se aktivně pohybuje od roku 2003. Má zkušenosti s prací pro klienty od OSVČ až po nadnárodní firmy, eshopy, banky i státní sektor a politické strany. Tím, že je zároveň i jednatelem několika firem, každý projekt/spolupráci cílí na efektivitu a návratnost. Hlavním přínosem jeho školení a konzultací je zkušenost z praxe a aplikování best practices napříč různými obory. S klienty pracuje na principech otevřenosti s jasnými cíli každé marketingové činnosti. Má zkušenosti s řízením projektů, firem i krizovým managementem.

Tomáš Zísler
Tomáš Zísler
Podnikatel a mentor

V Clever solutions působí jako lektor Projektového řízení a spoluzakladatel celého projektu. Již 16 let se věnuje budování firem, managementu a práci s lidmi. Hledá jednoduchá a funkční řešení ve firemních procesech. Na svých školeních klade důraz na praktické zkušenosti, srozumitelnou komunikaci a zapojení účastníků.

Michal Knězů Mrvka
Michal Knězů Mrvka
lektor, kouč, konzultant

Více jak 17 let se věnuje vzdělávacím a tréninkovým modulům soft skills, vedení workshopů, moderaci konferencí, individuálnímu a týmovému koučování a manažerským konzultacím. Specializuje se na prezenční lektorské dovednosti, Je vyhledávaným odborníkem v oblasti systému hodnocení pracovníků a tvorby firemních strategií, především personálních.

Dobroslava Stránská
Dobroslava Stránská
lektorka a kouč

Lektorské práci se věnuje 9 let. Zaměřuje se zejména na rozvoj manažerských a komunikačních dovedností, kde využívá především prvky emoční inteligence a respektujícího modelu komunikace a vedení lidí. Zabývá se rovněž přípravou assessment a development center. Inspirují ji souvislosti mezi výchovou a vedením lidí.

Oldřich Kvasnička
Oldřich Kvasnička
lektor, kouč, konzultant

Zaměřuje se na vzdělávací a tréninkové moduly soft skills. Individuální a týmové koučování a manažerské konzultace s důrazem na osobní rozvoj. Má bohaté zkušenosti se vzděláváním dospělých. Zajímají ho průřezová témata, rád kombinuje a hledá souvislosti mezi osobním a pracovním životem. Výborně se orientuje v rozvojových tématech motivace a sebemotivace, stres managementu, leadershipů a aktivním prováděním změn.

Roman Krutina
Roman Krutina
Lukáš Šoltys
Lukáš Šoltys
jednatel společnosti Premedis s.r.o., člen České ergonomické společnosti z.s.