Naše nadupané jaro

I když podle Baryka není ještě ani měsíc sněhuláků, jaro už nám skoro začíná. První sněženky, první pořádné sluníčko, první alergie a za nedlouho nahradí v našem zorném poli sněhové vločky žluťásci. Čerství, odpočatí a plní elánu se po zimní pauze probouzí i naši lektoři.

Úplně první, a to asi protože bydlí nejvíce na jihu, se k činnosti probudí Tomáš Zísler. Tomáš je sympaťák původem z Plzně, který se ve světě byznysu pohybuje už od svých 16 let. Charakteristický je pro něj dobřepadnoucí oblek a otevřená mysl všemu novému. Tomáš je kapacita. Vedl digitální agenturu Red Peppers, kde spolupracoval na celé řadě projektů - třeba pro Opavii, Českou televizi nebo TOI TOI. V současné době vede Shopero.cz, náš KZ trading a zabývá se mentoringem. Pokud zrovna nepracuje, vykytuje se na skialpách, kde relaxuje a třídí si myšlenky. S Tomášem se můžete potkat na kurzu Projektového řízení 20.2.2019 v Praze. Můžete si ho také pozvat do své firmy. O své zkušenosti se totiž rád dělí!

Pokud jste se zrovna probudili ze zimního spánku a Tomáše už jste propásli, přijďte se podívat 28. - 29.3.2019 na dvoudenní workshop Pohotové komunikace s Oldřichem Kvasničkou. Olda je pověstný svojí otevřeností a upřímností a také profesionálním přístupem. Díky (nebo snad kvůli) dlouhodobému zájmu o psychologii mu nic neunikne. Pracoval jako ředitel Linky důvěry v Liberci a stejně jako Michal už 17 let lektoruje. A taky má vlastní firmu (společně s Michalem). Pokud si toužíte být jistější v řadě náročných situací a naučit se prosadit (což se v pracovním i soukromém životě prostě hodí), nemusíte mít ani dva metry, ani 180 kg na bench presu. Doporučujeme ale navštívit náš kurz! Své drahé polovičce a pubertálním ratolestem doporučujeme kurz zatajit, nebo přijít ve dvojici/trojici/...:-). 

Před Velikonocemi si od Dobroslavy Stránské vykoledujete hravé a nadmíru užitečné školení. Usměvavá lektorka z Liberecka uvede kurz, který by měl každý vedoucí nebo manažer absolvovat - Manažerské dovednosti v kostce. Dobroslava (nebo také Dobra) pracovala třeba v Bushmanovi nebo Střevlíkovi. Hodně zapojuje osobnosti kurzistů a šije kurz každému tak trochu na míru (to má asi z toho Bushmana:-)). A jak jeden účastník v závěrečném hodnocení řekl: "Dobra je dobrá!". Tak se o tom přijďte sami přesvědčit!

Třešničkou na dortu našeho pražského jara je 10.05.2019 kurz Umění rozhodnutí s Michalem Knězů Mrvkou. Michal je renesanční bytost, která se zaměřuje na faktory lidského jednání. Rád sdílí své zkušenosti, ale sám se i neustále osobnostně rozvíjí. Hlavně neusnout na vavřínech. Jo, a školí a koučuje už 17 let. A má i vlastní vzdělávací firmu! Chytrého a sympatického Michala potkáte v Praze, kde vám řekne spoustu tipů a triků, jak zvážit co nejvíce faktrorů a udělat moudré rozhodnutí. Váháte? Neváhejte a doražte.

Tak jak se vám líbí naše nadupané jaro? Jdete do toho s námi? Pokud jste některé kurzy už prošvihli, nečekejte na další termíny. Přesvědčte své nadřízené, nebo nám dejte kontakt (přesvědčíme si je sami - kurzy na to máme)!