Titulní stránka
Řešení pro:

Prevence stresu a stres management

Měříme hladinu dlouhodobého stresu a hledáme jeho příčinu. Naším cílem je zlepšení kvality života zaměstnanců - koneckonců jen necelých 25 % času strávíme v práci.
Cena celkem:bez. DPH
7 500,00 Kč
cena vč. dph 9 075 Kč
Tento produkt již není dostupný.

Jak to děláme:

Jako jediní na trhu máme diagnostický přístroj Dinamika, který byl původně vyvinut pro potřeby ruského námořnictva.  Přístroj je přesný a během několika málo minut získáte informace o psychické a fyzickém stavu zaměstnance. Výsledky potom každému zaměstnanci zvlášť interpretujeme, po skončení měření sdělíme nadřízenému celkový stav jeho týmu. Není se třeba obávat, měření je zcela bezbolestné a nenahrazuje lékařskou zprávu. Slouží především k identifikování problémových míst.

Výstupem je elektrokardiogram, informace o stavu kardiovaskulárního systému, odhad rozsahu aktuálního energetického zdroje organismu, indikace psycho-emocionálního stavu, monitoring dynamického stavu, kalkulace biologického věku a poskytnutí zběžné předpovědi celkového zdraví.

 

Příklad:

Pokud ve firmě X vyjdou 5 ze 7 manažerů vysoké hodnoty dlouhodobého stresu, je třeba identifikovat problém a s týmem dále pracovat – například lépe organizovat práci, nebo odstranit ohniska stresu. V návaznosti na výsledky diagnostiky potenciálu nabízíme speciálně sestavená školení pro potřeby firem, která vedou k odstranění problému a zvýšení pracovního výkonu. Pro ověření efektivity lze měření periodicky opakovat.

 

  

Naše motto:

  • Věříme, že firmám přinášíme efektivní nástroj, jak maximalizovat výkon.
  • Věříme, že největším bohatstvím firmy jsou její zaměstnanci.
  • Věříme, že každý problém má řešení, stačí ho jen najít.

 

Poptávka