Prevence stresu a stres management

Anotace Stres je spolu s nezdravým životním stylem příčinou většiny nemocí a má rozhodující vliv na kvalitu pracovního i soukromého života člověka. Projevy "špatného" stresu jsou různé - od nespavosti, bolestí břicha, zad až po celkové selhání organismu. Pro značnou část zaměstnanců je zdrojem dlouhodobé pracovní přepětí, neshody v kolektivu nebo neustálý stres z hořících termínů. Zvládání stresu je velmi individuální, v naprosté většině má však vliv na pracovní výkon zaměstnance. Ten je kvůli snížení výkonnosti pod větším tlakem a dostává se tak do stresové spirály, která má vliv i na jeho nemocnost, ale i vztahy v osobním životě. Pro zaměstnavatele není v mnoha případech řešením zaškoleného profesionála propouštět, nehledě na to, že nástupce se může po určité době octnout na té samé spirále. Je potřeba nastavit pracovní prostředí tak, aby vše bylo v rovnováze a firma se uzdravila.
Aktuální termín Zatím nevypsáno - Zatím nevypsáno Cena bez DPH: 7 500,00 Kč
Informace na telefonu +420 733 609 669

Jak to děláme:

Jako jediní na trhu máme diagnostický přístroj Dinamika, který byl původně vyvinut pro potřeby ruského námořnictva.  Přístroj je přesný a během několika málo minut získáte informace o psychické a fyzickém stavu zaměstnance. Výsledky potom každému zaměstnanci zvlášť interpretujeme, po skončení měření sdělíme nadřízenému celkový stav jeho týmu. Není se třeba obávat, měření je zcela bezbolestné a nenahrazuje lékařskou zprávu. Slouží především k identifikování problémových míst.

Výstupem je elektrokardiogram, informace o stavu kardiovaskulárního systému, odhad rozsahu aktuálního energetického zdroje organismu, indikace psycho-emocionálního stavu, monitoring dynamického stavu, kalkulace biologického věku a poskytnutí zběžné předpovědi celkového zdraví.

 

Příklad:

Pokud ve firmě X vyjdou 5 ze 7 manažerů vysoké hodnoty dlouhodobého stresu, je třeba identifikovat problém a s týmem dále pracovat – například lépe organizovat práci, nebo odstranit ohniska stresu. V návaznosti na výsledky diagnostiky potenciálu nabízíme speciálně sestavená školení pro potřeby firem, která vedou k odstranění problému a zvýšení pracovního výkonu. Pro ověření efektivity lze měření periodicky opakovat.

 

  

Naše motto:

  • Věříme, že firmám přinášíme efektivní nástroj, jak maximalizovat výkon.
  • Věříme, že největším bohatstvím firmy jsou její zaměstnanci.
  • Věříme, že každý problém má řešení, stačí ho jen najít.

 

Kurzy na míru

Připravíme vám na školení dle vašich požadavků přímo ve vaší firmě. Stačí nám zadat základní informace a my se sami ozveme s nabídkou řešení.

Poptávka kurzu Informace na telefonu
+420 733 609 669