Titulní stránka
Řešení pro:

Sociální sítě

Sociální sítě umožňují zaujmout nové potenciální zákazníky a zároveň zůstat v kontaktu s těmi současnými. My umíme potenciál “socek” využít naplno. Pomůžeme vám nasbírat relevantní fanoušky a královsky se postaráme o ty současné.

Příprava profilu. Pokud ještě nemáte, založíme vám profil, který bude hovořit za vaši značku. A pokud už profil založený máte, podíváme se na něj a navrhneme případné úpravy.

Plánování příspěvků. Navrhneme vám strategii vhodné komunikace, plánování příspěvků i tón, jakým by příspěvky měly být napsány. Pomůžeme vám připravit obsah, který přivede nové fanoušky a zároveň bude bavit ty stávající.  

Cílení reklamy. Příspěvky podpoříme reklamou. Navrhneme vám ideální rozpočet a naplánujeme cílení tak, aby vaše investované finance měly co nejlepší výsledek. Žádné nakupování nebo slepé sbírání fanoušků. Našim cílem je přivést lidi, kteří s vaší firmou mají něco společného.  

Komunikace s fanoušky. Fanoušky umíme nejenom přivádět, ale také se o ně postarat. Zvládneme vám spravovat profil včetně veškeré související komunikace.

Poptávka