V čem jsme unikátní

O nás

Nejsme žádní zajíci. Naše školení a tréninky čerpají z dlouhodobého působení v oboru a získaných zkušeností, které vycházejí z minimálně 10leté praxe našich lektorů. Našimi školiteli jsou vybraní specialisté z různých oborů, kde jejich kvalifikaci prověřily nejen roky vlastního podnikání, ale i naše výběrové požadavky a reference spokojených klientů.

Jsme inovativní. Hledáme a přinášíme novinky na trhu. Naše závěry a výsledky jsou podložené měřením a diagnostikou. Do školení promítáme nejnovější poznatky z oborů, ale zároveň používáme prověřené postupy. Nemáme rádi obrovské anonymní skupiny, snažíme se, aby každý z účastníků měl prostor pro vyjádření. Našim klientům poskytujeme komplexní servis. Na počátku zjišťujeme, po té interpretujeme a v závěru implementujeme. Naším cílem je rozvoj potenciálu a zvýšení výkonu klientova týmu.

Značka Cleversolutions.cz navazuje ve společnosti KZ Trading s.r.o. na spolupráci s klienty v oblasti GDPR, bezpečnosti dat a poradenství. Abychom pokryli poptávku našich klientů, pečlivě jsme si vybrali další partnerské firmy, se kterými jsme se v průběhu našeho působení setkali. Všechna školení jsou orientována prakticky, účastníci kurzů si díky našim lektorům odnášejí nejen nové vědomosti, ale i zajímavé zážitky.

 

 Proč do toho jít právě s námi

Spolupracujeme se zkušenými a profesně vyspělými lektory z odborných kruhů. Nabízíme široké spektrum školení pro zaměstnance na různých pozicích. Jsme flexibilní a umíme vyjít vsříc specifickým požadavkům Vaší firmy. V naší nabídce se nesetkáte se školením excelu ani základů účetnictví, školíme však technicky zaměřená a manažerská školení, která na trhu dosud chyběla. Připravili jsme také celou řadu novinek, jako je například stress management a ergonomie práce, které jsou v České republice zatím jedinečné.