Z našeho blogu

Jak řídit projektu - naše desatero - část 2.

Jak řídit projektu - naše desatero - část 2.

Druhá část našeho desatera je tu. V minulém článku jsme slíbili více dobrých zpráv. Hned tři dobré zprávy najednou představují naše jarní otevřené kurzy (Pohotová komunikace, Manažerské dovednosti v kostce, Umění rozhodnutí). Další je ta, že naši lektoři pro vás natočili videa ze zajímavých míst, kde představují svoje kurzy (video najdete v detailu kurzu). Záznam z hor, pouště a Izraele. Nastražte uši a užijte si pozdrav z neznáma. Ale teď už se nenechte rušit a přečtěte si druhou pětici užitečných tipů, jak nejlépe řídit projekty.

Celý článek

Jak řídit projekty - naše desatero - část 1.

Jak řídit projekty - naše desatero - část 1.

První letošní školení je úspěšně za námi a my pro vás máme několik dobrých zpráv a jednu špatnou zprávu. Tak nejprve ta špatná - školení už jste propásli. Musíme se pochválit - povedlo se nám a ohlasy byly pozitivní! Ale teď k těm dobrým. První dobrou zprávou je, že jsme pro vás připravili desatero těch nejzajímavějších věcí a dobrých tipů, které na školení byly řečeny. Takže dámy a pánové, jdeme na to!

Celý článek

Naše nadupané jaro

Naše nadupané jaro

I když podle Baryka není ještě ani měsíc sněhuláků, jaro už nám skoro začíná. První sněženky, první pořádné sluníčko, první alergie a za nedlouho nahradí v našem zorném poli sněhové vločky žluťásci. Čerství, odpočatí a plní elánu se po zimní pauze probouzí i naši lektoři.

Celý článek

...a jak to bylo dál

...a jak to bylo dál

Když se chce člověk pustit do něčeho nového, je to vždycky trochu risk. Všechno se musí dobře promyslet, naplánovat, a pak už jen doufat v trochu toho štěstí. Koncem léta jsme slavnostně přestřihli pomyslnou pásku našeho webu www.cleversolutions.cz a s očekáváním něčeho nového a lehkou nervozitou jsme se do toho pustili. Ale to bychom trochu předbíhali...

Celý článek

Jak to všechno začalo

Jak to všechno začalo

Dobrý den! Chcete slyšet náš příběh? Tak my vám ho teda řekneme!

Naše firma vznikla v roce 2017 a její myšlenkou bylo už od počátku firemní poradenství. Chtěli jsme reagovat na potřeby trhu a také si neukousávat moc velké sousto hned na začátek.

Celý článek